Projekti

Projekti, kuru izstrādē un realizācijā piedalījās mūsu uzņēmums un tā speciālisti.

Rīgas Doms

Rīgas Doms (tiek dēvēts arī par Doma baznīcu) ir Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas dievnams, arhibīskapa katedrāle Rīgā, Doma laukumā 1.

Lidosta "Rīga"

VAS „Starptautiskā lidosta Rīga”. Lielākais aviouzņēmums Baltijā un šī reģiona galvenais gaisa satiksmes centrs.

LNMM

Latvijas Nacionālais Mākslas muzejs. Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ir lielākais mākslas muzejs Latvijā.

"The Pearl"

Ādažu pagastā Mazā Baltezera krastā mazstāvu daudzdzīvokļu māju komplekss The Pearl.

Rīgas pils

Rīgas pils (Rīgas ordeņpils) ir viduslaiku pils, Latvijas Republikas Valsts prezidenta rezidence Rīgā, Daugavas krastā. Mēs piedalījāmies Rīgas pils A piebūves projektēšanā.

Tallinas 6/10/12/12a

Mēs piedalījāmies projektēšanā vienā no lielākām pirmsskolas bērnu izglītības iestādēm Rīgā, kuras platība ir vairāk par 4400 m2.

Smilšu 6

Mēs piedalījāmies kādreizējās Rīgas Pirmās savstarpējās kredītbiedrības bankas, kas projektēta pēc Baltijas vācieša Vilhelma Bokspafa projekta, ēkas rekonstrukcijas projekta izstrādē .

Launkalne

„Launkalnes koģenerācijas elektrostacija un Ražošanas ēka ar gatavās produkcijas bunkuriem un elektrosadales konteineriem” „Ezeriņi”, Launkalnes pagastā, Smiltenes novadā.

Dzintaru koncertzāles

Dzintaru koncertzāles slēgtās zāles rekonstrukcijas/restaurācijas projekts Turaidas ielā 1, Jūrmalā. Viens no Jūrmalas arhitektūras pieminekļiem un populāra koncertu un sarīkojumu norises vieta.

Brīvības ielā 166

Dzīvojamās mājas rekonstrukcija Brīvības ielā 166, Rīgā

RIMI. Salaspils

RIMI hipermmarkets Salaspilī Skolas ielā 4e.

Talsu Radošā sēta

Talsu Radošā sēta ir svaigs un gaidīts pienesums pilsētas kultūras dzīvē. Ēkā paredzēti daudzveidīgi pakalpojumi: Mūzikas skola, Tautas nama interešu izglītība, sarīkojumi, koncerti un tūrisma informācijas centrs.

Alauksta ielā 9

Sešu stāvu māja, kurā izvietots 41 dzīvoklis, atrodas Alauksta un Zvaigžņu ielu krustojumā - vienā no Rīgas vēsturiskā centra rajoniem. Alauksta 9 – ir ērts un mūsdienīgs daudzdzīvokļu nams, kurš piedāvā pazemes autostāvvietu un slēgtu iekšpagalmu ar bērnu laukumu.

"Energoluks"

"Energoluks” Rīga, Krustpils iela 115. Ēka projektēta kā viena brīvstāvoša būve, kas sastāv no divām funkcionāli atšķirīgām daļām – biroju daļas un darbnīcu, noliktavas daļas. Pirmajā stāvā izveitota plaša, atklāta galvenā biroja telpa. Iekštelpu plānojums darbnīcu un noliktavas daļai veidots ņemot vērā funkcionālo specifiku.

Piedrujas ielā 7

Tirdzniecības centrs ar biroju telpām Piedrujas ielā 7, Rīgā.

Skārņu ielā 11

Dzīvojamā ēka Skārņu ielā 11, Rīgā. Šis projekts izveidots kā vides skulptūra pilsētas vēsturiskajā centrā. Skārņu ielas 11 apbūvei izvirzītii visaugstākie kritēriji – gan apjomam, gan fasādei, gan iekštelpu risinājumam un detaļu kultūrai. Pirmajā stāvā būs publiski pieejamas īres telpas, otrajā stāvā biroji, bet augšējos stāvos – ekskluzīvi dzīvokļi.